1996 yılında İstanbul’da kurulan VOG TEKSTİL özel üretim tekstil ürünleri alanında uzmanlaşmış imalatçı bir firmadır. Amacımız fikirlerinizi kumaşlara yansıtmaktır, bu amaçla promosyon tekstili alanında günün modasını takip ederek çalışmaktayız. Bilgi birikimimiz, motivasyonumuz, yeniliklere olan merakımız ve firma içi organizasyonumuzla amaçlarımıza ulaştığımızı düşünüyoruz. T-shirtler, polo yakalar, sweatshirtler, polarlar mont ve şapkalar üretimimizin ana temalannı oluşturmaktadır. Web sitemizde gezinmenin keyfini çıkann ve merak ettiğiniz konularda bizimle irtibat kurmaktan çekinmeyin.

“VOG Tekstil olarak 1996 senesinden beri kurumsal ekip kıyafetleri yapıyoruz. Gerek müşterinin, gerek müşterinin kendi personeline, gerekse dağıtmak istedikleri hediye etmek istedikleri ürünleri yapıyoruz. Monttan, kabandan t-shirte, şapkadan çantaya, t-shirtten polo t-shirtten gömleğe bütün üretimleri kendi bünyemizde eksiksiz olarak dikimini yapmaya çalışıyoruz.
İlk olarak müşterilerle toplantı esnasında karar vermiş olduğumuz gruplara dijital olarak çalışmaları gönderiyoruz. Bu çalışmalarla birlikte onlardan gelen brifler doğrultusunda yapılacak yenilikler revizyonlar varsa onları gerçekleştiriyoruz. Ürünler çıktıktan sonra kalite kontrolleri yapılıyor. Kalite kontrollerinde sonra sevkiyat aşamasına geçiliyor. Sevkiyat aşamasında dilerse müşteri kişi bazlı bu ürünleri gönderim yapabiliyoruz, lojistiğimiz çok kuvvetli bu aşamada. Tek bir markanın operasyonu 3600 kişi civarında ve her kişinin ismine özel kıyafet gönderimi yapılıyor.”

Volkan Bars